Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zmianowy Kierownik Produkcji

Frito Lay PolandO firmie

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

O PepsiCo

Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży uzupełniającej się oferty produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez przedsiębiorstwa Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker i Tropicana, wchodzące w skład koncernu PepsiCo, wyniósł w 2019 roku ponad 67 mld dolarów amerykańskich. W swoim globalnym portfolio PepsiCo posiada szeroką i różnorodną ofertę produktów żywnościowych i napojów oferowanych pod wieloma markami, a każda z 23 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich.
Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy http://www.pepsicopoland.com.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ZMIANOWY KIEROWNIK PRODUKCJI

Co możemy Ci zaproponować?

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników;
  • umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną (Signal Iduna)
  • kartę sportową (Multisport)
  • ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • organizację pracy podległego zespołu,
  • zapewnienie zgodności prowadzonych działań z przepisami BHP i standardami PepsiCo;
  • realizację planów produkcyjnych z uwzględnieniem założonych wskaźników efektywnościowych;
  • prowadzenie agendy projektowej w celu optymalizacji kosztów produkcji;
  • planowanie i realizację agendy szkoleniowej dla pracowników w podległym zespole;
  • budowanie ścieżek kariery z uwzględnieniem krótko i długoterminowych potrzeb zakładu;
  • wspieranie projektów inwestycyjnych dotyczących powierzonych obszarów odpowiedzialności;
  • efektywną współpracę z innymi działami w ramach codziennej agendy oraz planów długoterminowych;

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki związane z  przemysłem spożywczym,
  • zarządzaniem produkcją / jakością, inżynierią, technologią żywności lub pokrewne);
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • wysokiej świadomości wymogów bezpieczeństwa i jakości pracy w zakładzie produkcyjnym;
  • kompetencji liderskich i umiejętności interpersonalnych;
  • umiejętności prowadzenia spotkań;
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym ( 1122233_ _ 11122333_ _ _itd);
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu zasad Lean Manufacturing.

Ogłoszenie archiwalne