Zmianowy Specjalista Utrzymania Ruchu

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżących przeglądów i napraw maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej,

  • Zapewnienie ciągłości produkcji,

  • Usuwanie skutków awarii,

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracowników przebywających w obszarze linii produkcyjnych,

  • Nadzór nad stanem technicznym używanych środków produkcji oraz podejmowanie akcji mających na celu utrzymywanie ich we właściwej kondycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,

  • Doświadczenie w pracy przy układach elektrycznych i automatyki przemysłowej.

  • Znajomość elementów sterujących (elementy łączeniowe, czujniki)

  • Znajomość przemienników częstotliwości,

  • Znajomość sterowników PLC Siemens,

  • Biegłe czytanie schematów elektrycznych.,

  • Ważne zaświadczenie kwalifikacyjne Grupa 1-„E” (eksploatacja) do 1 kV,

Mile widziane

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne Grupa 1 „D” (dozór) i uprawnienia na pomiary elektryczne.

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie,

  • Możliwość awansu wewnętrznego,

  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe.