Ta oferta pracy jest nieaktualna od 606 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zootechnik

  • Kostkowice (pow. cieszyński), Cieszyn, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Grodziec Śląski im. Prof. Mieczysława Czai Sp. z o.o.

    Zakład Doświadczalny w Grodźcu działa ponad 70 lat

    Jest stabilnym przedsiębiorstwem - jednostką naukową i producentem rolnym.

    Zootechnik

    Miejsce pracy: Cieszyn (okolice), Kostkowice (pow. cieszyński)
    Region: śląskie
    Opis stanowiska:
    • Kierowanie hodowlą bydła mlecznego,
    • Ścisła współpraca z lekarzem weterynarii,
    • Ścisła współpraca z Agronomem w zakresie zapewnienia bazy paszowej dla zwierząt,
    • Elementy marketingu, sprzedaży
    • Prowadzenie dokumentacji wynikającej z powierzonych obowiązków.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników oraz umiejętności organizacyjne
    • Udokumentowane doświadczenie w pracy zootechnika – minimum 2 letnie
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych (Word, Excel)
    • Komunikatywność
    • Mile widziane miejsce zamieszkania w powiecie cieszyńskim lub gotowość zamieszkania na miejscu w mieszkaniu służbowym
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat, z możliwością rozwoju zawodowego i również naukowego
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych efektów,
    • Możliwość zamieszkania na terenie gospodarstwa w okolicach Cieszyna
    • Profesjonalne wprowadzenie na stanowisko
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZD IZPIB Grodziec Śląski imienia Prof. Mieczysława Czai Sp. z o.o. z siedzibą w Grodźcu Śląskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ZD IZPIB Grodziec Śląski imienia Prof. Mieczysława Czai Sp. z o.o. z siedzibą w Grodźcu Śląskim nr 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.