Logo Pracuj.pl

Zootechnik

AdrosO firmie

Adros

Jesionowa 12

Dobrzyca (pow. pleszewski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola nad hodowlą na fermach własnych oraz fermach współpracujących z Adros sp. z o.o. ( wyjazdy służbowe na terenie wielkopolski),
  • Dokonywanie rozliczeń hodowców z przeprowadzonego uboju,
  • Wystawianie faktur zakupu i sprzedaży,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji hodowlanej oraz dokumentacji dot. umów kontraktacyjnych,
  • Współpraca w ramach określonych zadań z działem produkcji,
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji w dziale kontraktacji,
  • Systematyczne analizowanie efektów ekonomicznych uzyskiwanych przez dział,
  • Organizowanie i prowadzenie kontroli wewnętrznej operacji gospodarczych, dokumentacji, korespondencji i zarządzeń wynikających z otrzymywanych zadań.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Dobrze widziana znajomość języka angielskiego,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Wykształcenie kierunkowe lub podobne,
  • Obsługa Excela,
  • Poszukujemy osób:
  • Zmotywowanych do kreatywnego, samodzielnego działania,
  • Odpowiedzialnych, dyspozycyjnych, dokładnych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę w pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Wynagrodzenie – warunki wynagrodzenia do uzgodnienia.

Sposób aplikowania

Oferty w postaci:

• życiorysu,

• listu motywacyjnego,

• dodatkowych dokumentów (kopie) potwierdzających kwalifikacje,

należy dostarczyć bezpośrednio na adres Adros sp. z o.o. z siedzibą w Dobrzycy, ul. Jesionowa 12 bądź za pomocą przycisku APLIKUJ lub pod nr tel. 666 063 554.

Zootechnik, Jesionowa 12, Dobrzyca (pow. pleszewski)