Zootechnik

Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Inowrocław, Radojewice (pow. inowrocławski)

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Gospodarstwo Rolne w Radojewicach k/Inowrocławia posiadające 3000 szt. loch
zatrudni:

ZOOTECHNIKA
Miejsce pracy: Radojewice k. Inowrocławia
Numer ref.: woj. kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • kontrola stanu zdrowia i kondycji zwierząt,
  • wykonywanie zabiegów profilaktycznych na zwierzętach,

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – zootechnika, weterynaria, rolnictwo (mile widziani studenci ostatniego roku studiów, absolwenci),
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność współpracy z ludźmi,

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
  • możliwość zamieszkania w mieszkaniu służbowym (niedaleko fermy).

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U.2016 r. poz. 922)."

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Radojewicach 54. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia bieżącej jak i przyszłych rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania. Aplikacje przechowywane będą w celach rekrutacyjnych przez okres ok. 10 miesięcy a następnie niszczone.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się  tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy