Zootechnik

  • Inowrocław, Radojewice (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.11.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 05.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gospodarstwo Rolne w Radojewicach k/Inowrocławia posiadające 3000 szt. loch
    zatrudni:

    ZOOTECHNIKA
    Miejsce pracy: Radojewice k. Inowrocławia
    woj. kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    • kontrola stanu zdrowia i kondycji zwierząt,
    • wykonywanie zabiegów profilaktycznych na zwierzętach,

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe – zootechnika, weterynaria, rolnictwo (mile widziani studenci ostatniego roku studiów, absolwenci),
    • dyspozycyjność,
    • umiejętność współpracy z ludźmi,

    Oferujemy:

    • niezbędne narzędzia pracy,
    • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
    • możliwość zamieszkania w mieszkaniu służbowym (niedaleko fermy).

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się  tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U.2016 r. poz. 922)."

    Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Radojewicach 54. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia bieżącej jak i przyszłych rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania. Aplikacje przechowywane będą w celach rekrutacyjnych przez okres ok. 10 miesięcy a następnie niszczone.