Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zootechnik

MONTAGRO Sp. z o.o.

  • Lubycza Królewska (pow. tomaszowski)

    Lubycza Królewska (pow. tomaszowski), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Zootechnik - zajmuje się nadzorem oraz zapewnia opiekę będącym pod jego pieczą zwierzętom. Dba o odpowiedni dobór pasz, dobre warunki życia zwierząt, podaje szczepionki, jest przy porodach. Współpracuje z weterynarzami, ale głównie zajmuje się zwierzętami zdrowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe zootechniczne.

  • Praktyczna umiejętność inseminacji.

  • Znajomość zasad żywienia krów mlecznych.

  • Umiejętność zarządzania zespołem.

  • Odpowiedzialność.

  • Znajomość obsługi komputera.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z większym stadem.

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji.

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

  • Zakwaterowanie.

Montagro Sp. z o.o. jest największym hodowcą krów rasy Montbeliarde w Polsce. Według naszej oceny jest to najlepsza rasa bydła dwukierunkowego. Rasa ta gwarantuje bardzo dobrą wydajność mleczną i wysoką wydajność mięsną, ma wysoka zdrowotność oraz jest długowieczna. Nasza Hodowla położona jest w południowo-wschodniej Polsce w malowniczym zakątku Roztocza Wschodniego.

O jakości naszej hodowli świadczą dyplomy zdobyte na wystawach zwierząt hodowlanych a także najwyższe rankingi wydajności mlecznej tej rasy bydła w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Wysokość zarobków zootechnika zależy od doświadczenia.