Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zostań Maszynistą w PPMT - szkolenie i praca

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
zaprasza ambitne osoby, które nie boją się wyzwań,
do odpowiedzi na ofertę pracy połączonej z odbyciem
prestiżowych kursów i szkoleń – także zagranicznych – przygotowujących
do wykonywania zawodu
MASZYNISTA
WIELOCZYNNOŚCIOWYCH MASZYN WYSOKOWYDAJNYCH

Zadania

  • obsługa ciężkich maszyn do robót torowych – jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca operatora takich maszyn, koniecznie obejrzyj ten film:

Wymagania:

  • bardzo dobry stan zdrowia – zgodnie z wymaganiami zawartymi w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 10 lutego 2014 r. w sprawie licencji i świadectwa maszynisty
  • wykształcenie minimum zawodowe (wykształcenie średnie techniczne lub ukończenie szkoły o kierunku kolejowym, będzie dodatkowym atutem)
  • niekaralność za przestępstwa umyślne
  • gotowość do wykonywania pracy w delegacji – roboty budowlane realizowane są na infrastrukturze kolejowej położonej na terenie całego kraju
  • chęć uczenia się

Dodatkowo:

Warunkiem zatrudnienia kandydata i rozpoczęcia szkolenia w celu uzyskania licencji maszynisty, a następnie świadectwa maszynisty, jest uzyskanie pozytywnego wyniku badań lekarskich na licencję maszynisty oraz zawarcie umowy szkoleniowej z Pracodawcą.

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. posiada w swoim parku maszynowym najnowocześniejszą uniwersalną podbijarkę torową i rozjazdową dostępną w Europie.

Nasza spółka nawiązała współpracę z Plasser & Theurer, austriackim producentem najnowocześniejszych maszyn do robót torowych, dzięki której pracownicy PPMT mają możliwość odbycia kilkutygodniowych szkoleń bezpośrednio w zakładach Plasser & Theurer w Austrii. Nauka poprzez praktyczne zajęcia, obejmująca obsługę najnowocześniejszych na świecie urządzeń, to unikalna szansa, z której powinien skorzystać każdy, kto wiąże swoją zawodową przyszłość z pracą w firmie budowlanej realizującej kolejowe kontrakty infrastrukturalne.

Spełnij swoje marzenia i zdobądź atrakcyjny zawód, który zapewni dobrze płatną pracę.

Maszynista to zawód z przyszłością!

Ogłoszenie archiwalne