Zostań uczestnikiem/uczestniczką programu praktyk i staży w BNP Paribas!

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju. Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła. Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie. Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Pierwsze kroki na rynku pracy są ważne i dlatego warto dobrze przemyśleć swoja decyzję.

Jeżeli jesteś studentem/studentką lub absolwentem/absolwentką i chcesz się rozwijać pod okiem Ekspertów, sprawdź co możemy Ci zaoferować!

W trakcie trwania programu zdobędziesz praktyczną wiedze i umiejętności, poznasz nowych ludzi i zrobisz duży krok rozwojowy w swojej karierze 🚀

Weź udział w programie praktyk i staży w BNP Paribas i rozpocznij swoją przygodę z bankowością.

Razem z nami #LatemPostawNaRozwój!

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą chętną do nauki, komunikatywną, otwartą na ludzi, odważną i inicjatywną - przejdź do kolejnego kroku, wybierz interesujący Cię obszar i zaaplikuj!

To oferujemy

  • Płatne, 2-miesięczne praktyki (lipiec – sierpień) oraz płatny, 6-miesięczny staż (lipiec – grudzień)
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego poprzez wykonywanie ciekawych zadań w ramach indywidualnego planu praktyk i staży
  • Opieka Mentora/Mentorki – kolegi/koleżanki z zespołu, który/która będzie twoim wsparciem w trakcie trwania programu
  • Opieka pracowników zespołu HR, z którymi będziesz dzielić się wrażeniami z dotychczasowej współpracy
  • Certyfikat ukończenia programu praktyk i staży
  • Spotkania i warsztaty z Ekspertami Banku BNP Paribas dla wszystkich uczestników w trakcie trwania programu
  • Wspólne rozpoczęcie programu dla wszystkich praktykantów i stażystów

Zostań uczestnikiem/uczestniczką programu praktyk i staży w BNP Paribas!, Kraków