Logo Pracuj.pl

Лідер складу - Lider Magazynu

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

  • Teresin (pow. sochaczewski)
    Teresin (pow. sochaczewski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Обсяг ваших обов'язків

• Контроль місць зберігання товару

• Планування оптимального використання складського простору

• Організація роботи персоналу складу

• Впровадження нових працівників

• Експлуатація сканера

• Звітність безпосередньому керівнику - Керівнику зміни

Nasze wymagania

Ми пропонуємо

• Професійний розвиток у співпраці з найкращими фахівцями

• Можливість реалізації цікавих бізнес-проектів

• Реальна можливість отримати підвищення

• Навчання та можливість розвитку компетенцій

• Стабільна зайнятість - трудовий договір

• Картка для покупок з нагоди свят

• Приваблива програма страхування життя

• Додаткове фінансування для спортивної карти Fit Profit

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Karta zakupowa z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Wyprawka dla maleństwa
  • Szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realna szansa rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • szkolenia

Лідер складу - Lider Magazynu, Teresin (pow. sochaczewski)