Aplikacja dostarczona

Pierwszy krok w stronę nowej pracy już za Tobą: CV dotarło do rekrutera i z niecierpliwością czeka na otwarcie.

Jeśli aplikujesz przez Pracuj.pl i widzisz ten status – masz pewność, że Twoje CV szczęśliwie dotarło w odpowiednie miejsce. Pracodawca otrzymał Twoją aplikację.

W tym miejscu znajdziesz też link do oferty, na którą aplikowałeś. Listę wszystkich ogłoszeń, na które odpowiedziałeś, znajdziesz w zakładce „Moje aplikacje” w swoim koncie na Pracuj.pl.

Aplikacja otwarta

Świetna wiadomość! Twoja aplikacja przyciągnęła uwagę rekrutera – przeczytał Twoje CV.

Sprawdzaj, jak potoczą się losy Twojej aplikacji. Dzięki naszemu systemowi poznasz kolejne etapy, które ma jeszcze do przejścia.

PS Trzymamy mocno kciuki za Twoje CV!

Rozpatrywanie kandydatury

Trwa analiza Twoich kwalifikacji przez potencjalnego rekrutera. Na tym etapie możesz się spodziewać maila lub telefonu. Rekruter analizuje właśnie Twoje doświadczenie i kwalifikacje.

Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, otrzymasz zaproszenie na rozmowę.

PS Czy przejdziesz dalej? Tylko rekruter zna odpowiedź.

Pracodawca dziękuje Ci za udział w rekrutacji

Przykro nam, ale tym razem się nie udało :(

Ten etap oznacza, że Twoja kandydatura nie wpisała się w oczekiwania pracodawcy. Od tej chwili nie będzie już brana pod uwagę w kolejnych etapach rekrutacji.

PS Mimo to nie trać wiary! Konsekwentne działanie może Cię doprowadzić do celu. Już teraz aplikuj na inne oferty i zwiększaj swoje szanse na sukces!

Rekrutacja, w której brałeś udział, zakończyła się

To już jest koniec… Wiemy już, że pracodawca podjął finalną decyzję w tej rekrutacji. Wybór był trudny, ale ostatecznie zwyciężył najlepiej dopasowany kandydat.

PS Twoje doświadczenie i kompetencje są nadal do wzięcia. Pozwól się poznać innym pracodawcom i aplikuj na pozostałe oferty!

Zobacz, jak wypadasz na tle innych kandydatów

Ciekawi Cię, jak wypadasz na tle konkurencji? Tylko u nas zobaczysz porównanie z innymi osobami, które też aplikowały na to stanowisko.

Sprawdź uśrednione statystyki poziomu wykształcenia, doświadczenia i oczekiwań finansowych innych kandydatów. To może Ci pomóc ocenić swoje szanse albo zweryfikować oczekiwania względem pracodawcy.

PS Aby skorzystać z tej funkcji, aplikuj na wybraną ofertę i odpowiedz na kilka pytań.

Podsumowanie Twoich aplikacji

Lubisz trzymać rękę na pulsie? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

Raz w tygodniu dostaniesz od nas maila z podsumowaniem Twoich aplikacji i ich aktualnym statusem. Dzięki temu będziesz wiedzieć, co się z nimi dzieje i jakie wyzwania jeszcze przed Tobą.

PS Teraz będziesz zawsze najlepiej poinformowany w swojej sprawie :)

Statusy wszystkich Twoich aplikacji, znajdziesz w koncie na Pracuj.pl

Zaloguj się i sprawdź! Teraz już zawsze będziesz na bieżąco z postępami rekrutacji, w których bierzesz udział.

Pobierz aplikacje Pracuj.pl

AppStore Google Play