ABAP Developer

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Business Partners eXcellence jest firmą konsultingową wspierającą
    przedsiębiorstwa w doskonaleniu procesów zarządzania poprzez skuteczne
    wdrażanie rozwiązań klasy ERP oraz Business Intelligence.

    Miejsce pracy: Praca zdalna

     Oferujemy:

    • Pracę na projektach w kraju i zagranicą
    • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów
    • Atrakcyjne warunki współpracy
    • Elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej
    • Ambitne zadania
    • Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
    • Dodatkowe benefity (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń grupowych)

    Rola:

    • Uczestnictwo w tworzeniu koncepcji technicznych i ich późniejsza implementacja
    • Budowa, administracja i utrzymanie środowisk programistycznych, programowanie interfejsów
    • Rozwój nowych produktów

     Wymagania:

    • Min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze SAP ABAP
    • Bardzo dobra umiejętność programowania w SAP ABAP:
      • Doświadczenie w technologiach jak: SAPscript, SmartForms, LSMW, User Exits, ALV Reports, Dialog Programming, ABAP OO
      • Praktyczna znajomość możliwości integracyjnych SAP ABAP: RFC, BAPI, BADI, ABAP Proxy, web services
    • Orientacja na myślenie procesowe wspierające biznes
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętności i wiedza niezbędne do pracy z klientami
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Dyplom magistra lub licencjata
    • Mile widziana znajomość Java

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy również o umieszczenie poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"