Account Executive

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa ZPR Media to dynamicznie rozwijająca się Grupa Mediowa w Polsce.

    Jest jednym z największych nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, NOWA TV), wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. poradnikzdrowie.pl, se.pl, eska.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

    Spółka TIME S.A. wchodząca w skład Grupy ZPR MEDIA, właściciel stacji radiowych
    top
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów
    • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
    • Negocjacja cen i warunków
    • Realizacja postawionych celów sprzedażowych
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B- preferowane doświadczenie w sprzedaży mediów.
    • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
    • Nastawienie na klienta oraz na współpracę w zespole
    • Znajomość lokalnych rynków
    • Dobra znajomość MS Office

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce,
    • Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
    • Stabilność zatrudnienia,
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników ( stała pensja + prowizja)
    • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

    Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”.