Account Manager B2B

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 14.11.2017
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 14.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ACCOUNT MANAGER B2B

Miejsce pracy: Łódź
F R / J I M / 12 -11 / 1 7
FUNDACJA JiM
Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób z autyzmem. Prowadzi Klinikę Diagnozy i Terapii JiM, Przedszkole, Szkołę Podstawową, Gimnazjum, Szkołę Przysposabiającą do pracy oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej. Razem z osobami dorosłymi z autyzmem i z Zespołem Aspergera tworzy program Silniejsza Dorosłość. JiM organizuje tysiące rodziców, opiekunów i self-adwokatów w Kluby JiM, gdzie razem tworzą wielką siłę. 2 kwietnia oraz przez cały rok zapala Polskę na niebiesko w licznych kampaniach społecznych.  Działalność Fundacji oparta jest na zdywersyfikowanych, stabilnych źródłach finansowania. Zatrudnia 130 osób

Masz dość pracy w agencji i dużych korporacjach? Zmień perspektywę i zacznij pracę w Fundacji JiM! Obecnie poszukujemy account managera, odpowiedzialnego za pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz budowanie i rozwijanie z nimi trwałych relacji

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU

  • Budowanie koncepcji i realizacja projektów z partnerami biznesowymi, mających na celu pozyskiwanie funduszy na realizację misji Fundacji
  • Utrzymywanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi – odpowiedzialność za wysoką jakość obsługi partnerów
  • Samodzielne przygotowanie ofert współpracy i ich prezentacja u potencjalnych partnerów
  • Nadzór nad realizacją powierzonych projektów i ich budżetem
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych poprzez budowanie zaangażowania, kreowanie wizji wspólnych działań

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW, KTÓRZY:

  • Posiadają bardzo dobre zdolności komunikacyjne w zakresie nawiązywania relacji i budowania zaangażowania
  • Posiadają min. rok doświadczenia na stanowisku account managera lub pokrewnym
  • Wyróżniają się dynamizmem, inicjatywą w działaniu, kreatywnością w zakresie powierzonych zadań oraz konsekwencją w dążeniu do realizacji celu
  • Potrafią pracować w zespole Mają silną motywację do pracy - potrafią angażować się w realizacje powierzonych zadań
  • Potrafią analizować dane, wyciągać wnioski i wprowadzać działania doskonalące
  • Znają dobrze język angielski
Dodatkowym atutem będzie posiadanie wiedzy z obszaru CSR

OFERUJEMY:

  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Cykl szkoleń zapoznających ze specyfiką pracy na oferowanym stanowisku

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego (warunek konieczny) z podaniem nr referencyjnego wskazanego powyżej w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się