Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W wielu firmach znajdziesz pracę jako Account Manager, ale tylko w AleRabat.com możesz być SALES SUPERHERO!
    Jeśli jeszcze o nas nie słyszałeś, to… najprawdopodobniej nie robisz okazyjnych zakupów ;) Jesteśmy jedną z największych platform z ofertami rabatowymi w Polsce. Podbiliśmy również serca zakupowiczów w Turcji i Brazylii, a teraz wyruszamy do innych krajów i liczymy na Twoje wsparcie.

    Zakres obowiązków:
    • Realizacja procesu sprzedaży usług AleRabat.com - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert oraz prezentacji sprzedażowych i case study
    • Podtrzymywanie relacji ze stałymi klientami firmy
    • Badanie trendów rynkowych, otoczenia konkurencyjnego i atrakcyjności rynkowej
    • Bieżąca obsługa klientów - odpowiadanie na zapytania, prowadzenie negocjacji, optymalizacja warunków współpracy
    • Aktualizowanie danych klientów w CRM

    Oczekiwania:
    • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usług e-commerce/internetowych/IT
    • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
    • Wykształcenie wyższe
    • Doskonała znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami w oparciu o zindywidualizowane podejście
    • Samodzielność w działaniu
    • Wysoka kultura osobista

    A tak wygląda nasze biuro:

    Oferta:
    • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę/b2b/umowę zlecenie
    • Wynagrodzenie dwuskładnikowe - podstawa + premia
    • Możliwość pracy w jednej z największych firm z branży e-commerce
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Duża samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Przyjazna atmosfera, kawa, herbata i świeże owoce dla wszystkich ;-)
    Chcemy pracować z inspirującymi ludźmi.
    Bądź częścią naszego zespołu.
    PAMIĘTAJ O KLAUZULI :)
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).