Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W wielu firmach znajdziesz pracę jako Account Manager, ale tylko w AleRabat.com możesz być SALES SUPERHERO!
Jeśli jeszcze o nas nie słyszałeś, to… najprawdopodobniej nie robisz okazyjnych zakupów ;) Jesteśmy jedną z największych platform z ofertami rabatowymi w Polsce. Podbiliśmy również serca zakupowiczów w Turcji i Brazylii, a teraz wyruszamy do innych krajów i liczymy na Twoje wsparcie.

Zakres obowiązków:
  • Realizacja procesu sprzedaży usług AleRabat.com - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert oraz prezentacji sprzedażowych i case study
  • Podtrzymywanie relacji ze stałymi klientami firmy
  • Badanie trendów rynkowych, otoczenia konkurencyjnego i atrakcyjności rynkowej
  • Bieżąca obsługa klientów - odpowiadanie na zapytania, prowadzenie negocjacji, optymalizacja warunków współpracy
  • Aktualizowanie danych klientów w CRM

Oczekiwania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usług e-commerce/internetowych/IT
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonała znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami w oparciu o zindywidualizowane podejście
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista

A tak wygląda nasze biuro:

Oferta:
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę/b2b/umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe - podstawa + premia
  • Możliwość pracy w jednej z największych firm z branży e-commerce
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Duża samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Przyjazna atmosfera, kawa, herbata i świeże owoce dla wszystkich ;-)
Chcemy pracować z inspirującymi ludźmi.
Bądź częścią naszego zespołu.
PAMIĘTAJ O KLAUZULI :)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się