Account Manager

Orange PolskaO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania

  • współpraca z Klientem Biznesowym (segment SME/SOHO)
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • sprzedaż usług: telefonii komórkowej, Internetu, ICT, IoT, energii
  • opieka oraz wspieranie terminowego dostarczania produktów i usług przypisanym klientom, praca na bazach
  • przygotowanie oraz prezentacja ofert dotyczących usług i produktów Orange

Pasujesz do nas, jeżeli:

  • potrafisz budować relacje z Klientem i szybko reagować na jego potrzeby
  • cechuje Cię zaangażowanie do pracy oraz chętnie się uczysz
  • posiadasz zdolności organizacyjne, samodzielność oraz dynamizm w działaniu nie są Ci obce,
  • masz doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B
  • posiadasz znajomość branży Instytucji Publicznych – to będzie dodatkowym atutem

Mamy dla Ciebie

  • stabilne warunki pracy w ramach umowy B2B
  • bezzwrotną pomoc finansową na początku współpracy oraz opiekę naszych Managerów Regionalnych
  • bogaty pakiet szkoleń pod okiem trenera
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia medycznego, karty FitProfit
  • elastyczność i wsparcie naszych handlowców w dostarczaniu rozwiązań, które pozwalają na sprzedaż w utrudnionych warunkach, takich jak te obecne związane z korona wirusem
  • szerokie portfolio usług dla Klientów – usługi transmisji głosu, transmisji danych, TV, zaawansowanych usług telekomunikacyjnych (ICT), energię, Internet rzeczy (IoT)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Rekruter

Katarzyna Grzegorczyk

Miejsce pracy: Opole, Kraków, Katowice, Bytom, Żywiec, Bielsko Biała, Rzeszów, Stalowa Wola, Zakopane, Nowy Sącz, Nowy targ, Poznań, Szczecin, Wrocław, Warszawa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy