Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

S-NET Sp. z o.o.

3 00010 000 brutto / mies.

Kapelanka 13

Kraków

S-NET to dostawca nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i hostingowych dla biznesu, jesteśmy liderem krakowskiego rynku telekomunikacyjnego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i planami na 2016 rok poszukujemy handlowców, którzy będą odpowiedzialni za sprzedaż naszych usług na terenie Krakowa.

 W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na stanowisko Account Manager będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych Klientów, nawiązywanie relacji i ich utrzymywanie, budowanie bazy Klientów.

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych oraz budowa bazy Klientów dla celów sprzedażowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert i domykanie kontraktów
  • Negocjacje handlowe
  • Obsługa pozyskanych Klientów
  • Realizacja planu sprzedażowego

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klienta biznesowego
  • Doskonałe umiejętności sprzedaży oraz zdolności interpersonalne
  • Nienaganna organizacja pracy
  • Wiedza techniczna lub chęć jej pozyskania w czasie pracy
  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego
  • Znajomość zagadnień technicznych niezbędnych do prowadzenia procedury sprzedażowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji sprzedażowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie proporcjonalne do osiągniętych wyników sprzedażowych,
  • Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju w firmie
  • Pakiety szkoleniowe
  • Karta sportowa OKSystem
  • Pakiet medyczny Luxmed
  • Świeże owoce przez cały tydzień w biurze
  • Pracę w przyjemnej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla Klientów
  • Szkolenia i wyjazdy na konferencje branżowe
  • Odpowiednie narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zgoda RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy) przez S-Net spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 114, 30-133 Kraków, KRS: 0000339576, NIP: 6772334247, w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji.”.

Zgoda RODO na potrzeby przyszłych rekrutacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez S-Net spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 114, 30-133 Kraków, KRS: 0000339576, NIP: 6772334247, również na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez okres 12 miesięcy.”.

Ogłoszenie archiwalne