Account Manager - Sales Engineer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 08.11.2017
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 08.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
puzzle

,,Jedna z 20 najbardziej innowacyjnych firm na świecie - Forbes Magazine''

Przez cztery dekady dostarczamy nowoczesne rozwiązania w automatyce przemysłowej na czterech kontynentach i bezustannie popychając granice technologii z pasją do innowacji. Nasza marka jest znana z najwyższej jakości. Mamy szczęście współpracować z naszymi cennymi klientami wśród wielu różnych sektorów, takich jak motoryzacja, elektronika użytkowa, farmacja i wiele innych.

Dzięki nowoczesnemu rozwojowi naszej firmy jesteśmy zaliczani do 500 najbardziej udanych firm według obecnego "Business Week Global 1000".

Nasze innowacyjne produkty obejmują: mikroskopy cyfrowe, czujniki, laserowe etykiety 3-osiowe, systemy identyfikacji obrazu i wiele bardziej zaawansowanych urządzeń spełniających wymagania klienta. Dziś poza biurami we Wrocławiu i Krakowie mamy 32 biura w Europie.

W celu wsparcia naszego ciągle rozwijającego się biznesu w Polsce, poszukujemy obecnie dodatkowego przedstawiciela handlowego, aby dołączył do naszego elitarnego zespołu:

3 Account Managers / Sales Engineers
Czujniki dla automatyki przemysłowej
Miejsce pracy: Gdańsk / Pomorskie X2

Twoje Zadania:

  • Po odbyciu kompleksowego szkolenia technicznego i handlowego, będziesz odpowiedzialny za zwiększenie naszego udziału w rynku w obrębie swojego terytorium sprzedaży poprzez tworzenie nowych możliwości współpracy w biznesie z potencjalnymi i istniejącymi klientami B2B
  • Przez prezentację naszych produktów, aktywną dyskusję i omawianie ich możliwości z klientem, będziesz w stanie zaoferować odpowiednio dobrane rozwiązania techniczne
  • Twoje działania promocyjne obejmą fascynujacą gamę zastosowań w różnych branżach produkcyjnych, przetwórczych oraz instytucjach badawczych
  • Twoja inicjatywa w znajdowaniu nowych możliwości dla biznesu i rozwoju marki zostanie odpowiednio doceniona
  • Za pomocą regularnych spotkań i podtrzymywania kontaktów, obserwacji rynku zbudujesz portfolio wartościowych relacji z klientami, których będziesz informować o naszych innowacjach technicznych

Twój profil:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe:
    • biznesowo- ekonomiczne i bardzo interesujesz się technologią
    • techniczne: elektronika, mechatronika, automatyka, zarządzanie produkcją oraz pokrewne.
  • Właśnie rozpocząłeś swoją karierę zawodową lub masz nie więcej niż 5 lat doświadczenia (mile widziane pierwsze doświadczenie handlowe w kontaktach B2B)
  • Masz wysoką motywację do pracy w sprzedaży, jesteś proaktywny i lubisz osiągać założone cele.
  • Jesteś komunikatywny, zorientowany na klienta i w aktywny sposób potrafisz słuchać o jego potrzebach
  • Masz otwarty umysł i chętnie pogłębiasz wiedzę w dziedzinie nowoczesnych technologii
  • Twoim ojczystym językiem jest polski oraz biegle posługujesz się językiem angielskim

Oferujemy:

  • Obiecującą ścieżkę kariery w środowisku B2B w międzynarodowej firmie
  • Regularne szkolenia dotyczące naszych innowacyjnych produktów oraz nieprzerwane wsparcie naszych trenerów mające na celu ulepszanie technik sprzedaży
  • Stałą umowę o pracę na czas nieokreślony, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, laptop, telefon oraz samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
  • Możliwość używania języka angielskiego w profesjonalnym otoczeniu międzynarodowej firmy

Zainteresowany ?
Prosimy o przesłanie aplikacji do naszego konsultanta: Pana Davida Saunders’a:Aplikuj, za pomocą przycisku Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod numerem: +44-1444 213 248

Zapraszamy również absolwentów uczelni wyższych zaraz po studiach!

puzzle2
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się