Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager - Sales Engineer

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    puzzle

    ,,Jedna z 20 najbardziej innowacyjnych firm na świecie - Forbes Magazine''

    Przez cztery dekady dostarczamy nowoczesne rozwiązania w automatyce przemysłowej na czterech kontynentach i bezustannie popychając granice technologii z pasją do innowacji. Nasza marka jest znana z najwyższej jakości. Mamy szczęście współpracować z naszymi cennymi klientami wśród wielu różnych sektorów, takich jak motoryzacja, elektronika użytkowa, farmacja i wiele innych.

    Dzięki nowoczesnemu rozwojowi naszej firmy jesteśmy zaliczani do 500 najbardziej udanych firm według obecnego "Business Week Global 1000".

    Nasze innowacyjne produkty obejmują: mikroskopy cyfrowe, czujniki, laserowe etykiety 3-osiowe, systemy identyfikacji obrazu i wiele bardziej zaawansowanych urządzeń spełniających wymagania klienta. Dziś poza biurami we Wrocławiu i Krakowie mamy 32 biura w Europie.

    W celu wsparcia naszego ciągle rozwijającego się biznesu w Polsce, poszukujemy obecnie dodatkowego przedstawiciela handlowego, aby dołączył do naszego elitarnego zespołu:

    3 Account Managers / Sales Engineers
    Czujniki dla automatyki przemysłowej
    Miejsce pracy: Rzeszow / Podkarpackie X1

    Twoje Zadania:

    • Po odbyciu kompleksowego szkolenia technicznego i handlowego, będziesz odpowiedzialny za zwiększenie naszego udziału w rynku w obrębie swojego terytorium sprzedaży poprzez tworzenie nowych możliwości współpracy w biznesie z potencjalnymi i istniejącymi klientami B2B
    • Przez prezentację naszych produktów, aktywną dyskusję i omawianie ich możliwości z klientem, będziesz w stanie zaoferować odpowiednio dobrane rozwiązania techniczne
    • Twoje działania promocyjne obejmą fascynujacą gamę zastosowań w różnych branżach produkcyjnych, przetwórczych oraz instytucjach badawczych
    • Twoja inicjatywa w znajdowaniu nowych możliwości dla biznesu i rozwoju marki zostanie odpowiednio doceniona
    • Za pomocą regularnych spotkań i podtrzymywania kontaktów, obserwacji rynku zbudujesz portfolio wartościowych relacji z klientami, których będziesz informować o naszych innowacjach technicznych

    Twój profil:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe:
      • biznesowo- ekonomiczne i bardzo interesujesz się technologią
      • techniczne: elektronika, mechatronika, automatyka, zarządzanie produkcją oraz pokrewne.
    • Właśnie rozpocząłeś swoją karierę zawodową lub masz nie więcej niż 5 lat doświadczenia (mile widziane pierwsze doświadczenie handlowe w kontaktach B2B)
    • Masz wysoką motywację do pracy w sprzedaży, jesteś proaktywny i lubisz osiągać założone cele.
    • Jesteś komunikatywny, zorientowany na klienta i w aktywny sposób potrafisz słuchać o jego potrzebach
    • Masz otwarty umysł i chętnie pogłębiasz wiedzę w dziedzinie nowoczesnych technologii
    • Twoim ojczystym językiem jest polski oraz biegle posługujesz się językiem angielskim

    Oferujemy:

    • Obiecującą ścieżkę kariery w środowisku B2B w międzynarodowej firmie
    • Regularne szkolenia dotyczące naszych innowacyjnych produktów oraz nieprzerwane wsparcie naszych trenerów mające na celu ulepszanie technik sprzedaży
    • Stałą umowę o pracę na czas nieokreślony, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, laptop, telefon oraz samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
    • Możliwość używania języka angielskiego w profesjonalnym otoczeniu międzynarodowej firmy

    Zainteresowany ?
    Prosimy o przesłanie aplikacji do naszego konsultanta: Pana Davida Saunders’a:Aplikuj, za pomocą przycisku Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod numerem: +44-1444 213 248

    Zapraszamy również absolwentów uczelni wyższych zaraz po studiach!

    puzzle2
    bottom