Oferta pracy

Account Manager

Horizon New Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 miesięcy temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

Jesteśmy kreatywną agencją reklamową zajmującą się kompleksową obsługą deweloperów. Nasze projekty łączą w sobie wiele dziedzin - od marketingu i projektowania graficznego po aplikacje mobilne, projektowanie stron internetowych i wirtualną rzeczywistość.

Główne zadania:

  • Efektywna realizacja i koordynacja  projektów ATL i BTL, bezpośrednia współpraca z Działami Marketingu Klientów z branży deweloperskiej, koordynacja prac z działem graficznym, działem 3D i działem IT z podwykonawcami
  • Opracowywanie  prezentacji, ofert i strategii działań dla Klientów agencji
  • Budżetowanie projektów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

Oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia
  • Minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku Account Managera w agencji reklamowej ( znajomość branży deweloperskiej będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności  zarządzania kilkunastoma projektami jednocześnie
  • Doskonałej organizacji własnej i zespołowej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Staranności
  • Samodzielności
  • Poczucia humoru

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznym zespole
  • Umowę B2B
  • Pracę w biurze na Żoliborzu przy Placu Wilsona

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy