Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 31.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jedną z największych w Polsce agencji reklamowych wyspecjalizowanych w reklamie on-line!
    Należymy do czołówki najlepszych agencji w Polsce.
    Zatrudniamy mistrzów performance’u, którzy z dużymi sukcesami kreują ciekawe i ambitne kampanie marketingowe dla ponad 250 Klientów, m.in. Santander Consumer Bank, PLL LOT, Tchibo, Polpharma.
    Realizujemy działania na ponad 50 rynkach na całym świecie.
    Wyróżnia nas unikatowy know-how z dziedziny performance marketingutechnologii oraz innowacyjnych startupów.
    Mamy status Google Premier Partner – jest to wyróżnienie przyznawane przez Google najlepszym agencjom z szerokim portfolio odnoszących sukcesy kampanii;
    Wśród konkursów branżowych, w których dotychczas nasze marki oraz spółki zależne były laureatami, są m.in. MIXX Awards, Efekton Awards, Golden Arrow, Ranking Agencji „Media & Marketing Polska” (tytuł Mistrzowie Performance’u, tytuł Agencja Roku), European Performance Marketing Awards (wyróżnienie), Ekomersy i Aulery.

    Idziemy jak burza, więc szukamy nowych talentów – jeśli chcesz z nami współtworzyć rynek reklamy internetowej to Jesteśmy dla Ciebie!

    (do współpracy z Klientem Bezpośrednim)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    Do Twoich głównych zadań będzie należało:

    • przygotowywanie strategii, planowanie i zakup mediów, realizacja, monitoring i optymalizacja kampanii marketingowych dla Klientów;
    • kontrola jakości, zakresu, terminowości, efektywności oraz kosztów realizowanych projektów marketingowych dla Klientów,
    • stała opieka nad kluczowymi Klientami biznesowymi agencji, budowanie relacji z Klientem (konsultacje, prezentacje, spotkania, szkolenia);
    • realizacja strategii biznesowej działu i założonych celów sprzedażowych; ścisła współpraca z innymi działami w firmie;
    • współpraca z Klientem bezpośrednim lub z Klientem agencyjnym – w zależności od dotychczasowego doświadczenia.

    Wymagania:

    Jeżeli:

    • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte w agencji marketingowej / performance marketingowej, domu mediowym, sieci afiliacyjnej, w obsłudze Klientów bezpośrednich lub Klientów agencyjnych (aplikując zaznacz, z jakim Klientem dotychczas pracowałeś i z jakim chciałbyś pracować);
    • mile widziane doświadczenie z Klientami branż: Farmacja & Medycyna & Zdrowie & Finanse & B2B
    • posiadasz wiedzę z zakresu komunikacji marketingowej 360 st., oraz praktyczną znajomość narzędzi analitycznych m. in.: Google Analytics itp.;
    • masz szeroko rozwinięte umiejętności nawiązywania i budowania trwałej relacji z Klientem;
    • wykazujesz inicjatywę we wdrażaniu kompleksowych strategii e-marketingowych;
    • masz otwartość umysłu i poczucie humoru – wartość dodana naszych zespołów J;
    • umiesz bardzo dobrze organizować swój czas pracy;
    • znasz język angielski na poziomie B1/C1.

    Oferujemy:

    • nielimitowane możliwości rozwoju i pracy przy projektach u lidera Performance Marketingu dla najważniejszych polskich i zagranicznych reklamodawców;
    • prywatne ubezpieczenie medyczne, kursy językowe, benefit sportowy oraz elastyczne godziny pracy;
    • cykl realnych szkoleń miękkich, branżowych (z szeroko pojętego on-line marketingu), udział w konferencjach;
    • pracę z młodymi i ambitnymi osobami pasjonującymi się branżą internetową;
    • przyjazne środowisko pracy - w centrum a nie w „Mordorze” :) - którzy tworzą rodzinną atmosferę. Poznaj nasz zespół i sprawdź nasz profil na Facebooku! Jesteśmy też na Instagramie;
    • dog-friendly office;
    • sporą dawkę witamin - owoce i warzywa!;
    • możliwość szybkiego awansu zależnego od Twoich wyników w pracy.

    Jeśli jesteś zainteresowany/a prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cube Group z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Cube Group z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawelskiej 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.