Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Connectmedica Sp. z o.o.

    Jako Account Manager masz szansę współpracować z największymi klientami z branży farmaceutycznej.

    Szukamy osób, które interesują się prowadzeniem projektów digitalowych i mają doświadczenie w agencji reklamowej.

    Dlaczego warto z nami współpracować?

    Stworzyliśmy już platformę Highp, która ma ambicje zostać najbardziej zaawansowanym narzędziem klasy Digital Engagement. Jesteśmy obecni w ponad 20 krajach. Dzisiaj, z jasną wizją stworzenia najnowocześniejszej platformy zintegrowanej komunikacji Omnichannel, poszukujemy zdolnego Account Managera.

    Jeśli chcesz rozwijać się w dziale Client Service i nie boisz się nowych wyzwań, nie czekaj - aplikuj!

    Miejsce pracy: Warszawa
    Twoimi zadaniami w Connectmedica będą...
    • Realizacja projektów z obszaru digital.
    • Tworzenie harmonogramów, kosztorysów i prezentacji
    • Zarządzanie zespołem projektowym
    • Współpraca z poszczególnymi działami agencji (Kreacja, IT) i koordynacja prac
    • Bezpośrednia współpraca i budowanie relacji z klientami z branży farmaceutycznej

    Aby móc wykonywać zadania efektywnie...
    • Będziesz pracować w rozwijającym się zespole, pełnym ludzi z pasją. Rośniemy szybko i dajemy rewelacyjną okazję rozwoju personalnego. Współpracujemy z największymi klientami z branży farmaceutycznej. Zaplanowana i jasna ścieżka kariery dadzą Ci motywację do pracy.
    • Realizujemy projekty wybierając najbardziej skuteczne technologie, nie bojąc się wchodzić w nowe i innowacyjne rozwiązania.
    • Dołącz do nas - praca może być rewelacyjną przygodą!
    • Będziesz pracować z najlepszymi osobami w branży digital marketingu.
    • Pomożemy Ci rozwinąć wiedzę, umiejętności i kontakty oferując szkolenia wewnętrzne i coaching.
    • Zaoferujemy bardzo atrakcyjne warunki pracy motywujące do wykonania celów
    • Masz pytania? Zgłoś swoją kandydaturę i umów się na spotkanie. Liczymy, że dołączysz do innowacyjnej firmy, która tworzy globalne oprogramowanie dla przemysłu farmaceutycznego
    • Po pracy możesz korzystać z karty Multisport

    Od optymalnego kandydata oczekujemy...

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej
    • Doświadczenia w prowadzeniu projektów digitalowych
    • Doświadczenia w pracy z klientami z branży farmaceutycznej – będzie dodatkowym atutem
    • Zainteresowania rynkiem aplikacji mobilnych i najnowszych rozwiązań internetowych
    • Biegłej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny w dziale Global Client Service
    • Doskonałej organizacji pracy, dokładności i terminowości
    • Komunikatywności, umiejętności współpracy z wymagającym Klientem, asertywności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Connectmedica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

    Informujemy, że Administratorem danych jest Connectmedica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.