Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-08-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy AGENCJĄ BRAND BUILDINGOWĄ, integrującą komunikację marketingową ze wsparciem sprzedaży.

    Tworzymy marki, doradzamy biznesowo i realizujemy skuteczne kampanie 360°. Integrujemy działania digital i shopper marketingowe z pozostałymi kanałami dotarcia oraz wsparciem sprzedaży.

    Dowiedz się o nas więcej na stronie www.h2ocreative.pl

    Aktualnie powiększamy i rozbudowujemy dział Client Service, w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Jeśli:
    • masz min. 3 lata doświadczenia w branży reklamowej na stanowiskach o podobnym profilu
    • potrafisz udokumentować swoją współpracę ze znaczącymi markami (najchętniej w branży FMCG)
    • posiadasz solidną wiedzę z zakresu strategii i mechanizmów akcji marketingowych
    • masz umiejętność zarządzania złożonymi projektami
    • posiadasz wysokie umiejętności prezentacyjne
    • masz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu trwałych relacji z Klientami
    • masz prawo jazdy kat. B.
    • a Twoje dodatkowe atuty to:
      • Doświadczenie w pracy z Klientami z branży FMCG.
      • Praktyczna znajomość branży BTL & DIGITAL.
      • Bardzo dobra znajomość Excel (tabele przestawne, formuły logiczne, wyszukiwania i odwołania).
    to wygląda na to, że Ciebie szukamy!

    Zakres obowiązków:
    • prowadzenie rozbudowanych projektów BTL & DIGIAL dla aktualnych Klientów firmy
    • uczestnictwo w procesie tworzenia strategii komunikacji marek
    • nadzór nad kreacją i egzekucją kampanii
    • budowanie relacji z klientami i zwiększanie ich wartości
    • przygotowywanie prezentacji ofertowych i koncepcyjnych

    Oferujemy:
    • kreatywną pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole dla największych marek na rynku
    • dużą samodzielność działania
    • możliwość doskonalenia swoich umiejętności (m.in. system wewnętrznych szkoleń)
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • prywatną opiekę medyczną
    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania
    Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.