Ta oferta pracy jest nieaktualna od 238 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Accountant with German

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2017-08-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy świadczącej usługi księgowe, audytowe i doradcze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    6112
    Opole

    Wymagania:

    • Absolwent studiów wyższych o kierunku finanse i rachunkowość, ekonomia, analiza finansowa lub pokrewne
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • Praktyczna znajomość programu MS Excel
    • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
    • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta
    • Entuzjastyczne nastawienie do pracy zespołowej
    • Doświadczenie w księgowości, w tym w obszarze zobowiązań lub znajomość programu SAP/ innych programów księgowych będą dodatkowym atutem

    Obowiązki:

    • Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klienta
    • Weryfikację faktur oraz wprowadzaniem danych do systemu
    • Rozwiązywanie niezgodności w fakturach
    • Przygotowanie i raportowaniem zestawień księgowych
    • Kontakt z klientem

    Oferujemy:

    • Doświadczenie w renomowanej firmie działającej w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
    • Dodatkowe wynagrodzenie za znajomość języka niemieckiego
    • Pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych
    • Możliwość uczestnictwa w procesie tworzenia własnej ścieżki rozwoju przy wsparciu Coacha
    • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów takich jak: karta Multisport Benefits Card, bilety do kina, vouchery do sklepów
    • Pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze
    • Możliwość uzyskania dodatkowej premii pieniężnej uzależnionej od wyników firmy oraz indywidualnych osiągnić
    • Możliwość uzyskania premii za polecenie kandydatów do pracy
    opisopis