Accounting Coordinator / Supervisor

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 31790/001

    Osoba na tym stanowisku będzie bezpośredni współpracować z Głównym Księgowym oraz Dyrektorem Finansowy. Będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem księgowym oraz operacyjną pracę - księgowania, przygotowanie deklaracji i sprawozdań finansowych. Zaangażuje się w tworzenie nowych procesów w księgowości.

    Jest to idealna rola dla osoby, która posiada minimum 4 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku oraz miała okazję zarządzać zespołem w branży nieruchomości/bądź biurze rachunkowym.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej, znanej, stabilnej i rozwijającej się spółki z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko Accounting Coordinator/Supervisor do siedziby w centrum Warszawy.

    Opis stanowiska

    * Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości (podatki i rachunkowość) spółek z kapitałem zagranicznym z branży nieruchomości.
    * Organizacja i koordynacja pracy zespołu księgowego/ Zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowym.
    * Wsparcie merytoryczne i praktyczne podległych pracowników.
    * Nadzór nad sporządzaniem kalkulacji i deklaracji podatkowych (w szczególności VAT i CIT, GUS, NBP, PON, IFT, ORD-U, CIT-10Z).
    * Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z UoR oraz MSSF.
    * Nadzór nad sporządzaniem raportów finansowych oraz raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS,NBP).
    * Współodpowiedzialność za politykę rachunkowości, udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych, usprawnianie procesów księgowych.
    * Współpraca z Głównym Księgowym i innymi działami w zakresie merytorycznego wsparcia w obszarze księgowo-podatkowym.
    * Współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi.
    * Odpowiedzialność za usprawnianie i automatyzację pracy zespołu księgowego.
    * Raportowanie i kontakt z klientem w języku angielskim.
    * Współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w obszarze powierzonych obowiązków.

    Profil kandydata

    * Minimum 4-letnie doświadczenie w księgowości oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    * Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie księgowej/biurze rachunkowym atutem.
    * Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe).
    * Znajomość przepisów podatkowych oraz polskich i międzynarodowych zasad księgowych.
    * Mile widziana znajomość branży nieruchomości.
    * Doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych.
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
    * Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego (preferowana znajomość systemu JD Edwards).
    * Zaawansowana znajomość Excela.
    * Wysokie zdolności analityczne.
    * Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne.
    * Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy

    * Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    * Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów pozapłacowych.
    * Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    * Rozwój / szkolenie umiejętności zawodowych i językowych.
    * Przyjazną atmosferę pracy.

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców