Acquisition Executive

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.O firmie

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

Wołoska 24

Warszawa

KARIERA W ARVAL!

W związku z rozwojem
poszukujemy kandydatów
do pracy na stanowisku:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Przygotowywanie umów i kalkulacji.
  • Współpraca z dealerami samochodowymi.
  • Ścisła współpraca z handlowcami terenowymi.

Czego oczekujemy?

  • Co najmniej 6-miesięcznego doświadczenia w dziale obsługi klienta/sprzedaży w obszarze
  • B2B (mile widziane doświadczenie na Call center/ infolinii sprzedażowej).
  • Umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków.
  • Predyspozycji sprzedażowych.
  • Dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel).
  • Wykształcenia wyższego.

Co Cię wyróżnia?

  • Umiejętność strategicznego myślenia.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć poszerzania wiedzy i umiejętności.
  • Chęcią poszerzania wiedzy i umiejętności

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w Grupie BNP Paribas.
  • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,świadczenie urlopowe, pakiet rekreacyjno-sportowy, masaże biurowe, zajęcia języka angielskiego).
  • Elastycze godziny rozpoczęcia pracy od 7:00-9:30.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Dostęp do platformy Fitqbe i AskHenry.
  • Dostęp do ofert produktów Grupy BNP Paribas.
  • Możliwość wynajęcia samochodu w ramach usługi
Informujemy, że skontaktujemy sie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy