Ta oferta pracy jest nieaktualna od 923 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administration Assistant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą i zaradną, lubisz ludzi i pracę z nimi, cenisz wartości takie jak lojalność i dyskrecja, chcielibyśmy zaprosić Cię do naszego zespołu jako:

ADMINISTRATION ASSISTANT
JP Weber sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: Assistant /2015

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna bieżąca obsługa Front Desk w systemie 2 zmian 8.00 – 16.00 i 10.00-18.00: obsługa centrali telefonicznej i organizacja telekonferencji, obsługa korespondencji, dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów, koordynowanie kalendarza, organizacja spotkań w biurze, organizacja podróży służbowych,
  • Obsługa klientów w ramach usługi Shared Service Centre – wirtualne biuro, wsparcie procesu fakturowania,
  • Przygotowywanie i edycja dokumentów oraz prezentacji,
  • Zaopatrzenie biura i współpraca z usługodawcami zewnętrznymi (biura tłumaczeń, firmy kurierskie, remontowe), dbałość o estetyczny wizerunek biura,
  • Wsparcie i aktywna współpraca w ramach całego Back Office odpowiedzialnego za bieżącą obsługę administracyjną zespołu.

NASZE WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, dobra znajomość języka niemieckiego będzie ważnym atutem dodatkowym,
  • Biegła znajomość MS Office (szczególnie MS Word),
  • Wysoki poziom poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania, aktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność niekonfliktowej współpracy w zespole i wspierającego reagowania na jego zapytania,
  • Bardzo wysoka kultura osobista w relacjach i komunikacji z klientami,
  • Zorganizowanie,
  • Sumienność i dokładność,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystencko-sekretarskim lub recepcji mile widziane.
OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki współpracy (zatrudnienie w ramach umowy o pracę),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość kontynuacji nauki języka niemieckiego i angielskiego na poziomie średniozaawansowanym/zawansowanym,
  • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym, interdyscyplinarnym zespole,
  • Oferta adresowana jest również do osób studiujących, pod warunkiem dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu.

Życiorys z listem motywacyjnym wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz zamieszczoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”  prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się