administrator aplikacji IT

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 19.11.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 19.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zainteresowany rozwojem w IT? Masz już pierwsze doświadczenie i chcesz więcej? Znalazłeś ofertę idealną! Dla naszego klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuję Administratora Systemów Informatycznych! Aplikuj!

    Nr ref.: /272/08/2018/NS/33203
    Bydgoszcz

    oferujemy

    • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży w Gdyni
    • umowę B2B lub umowę o pracę
    • dofinasowanie do Karty Multisport
    • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
    • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    zadania
    • utrzymanie aplikacji produkcyjnych, głównie w zakresie śledzenia logów aplikacji, rejestrowania zgłoszeń o znalezionych błędach, a także monitoringu dostępności i wydajności aplikacji
    • udział w projektach informatycznych związanych z wdrażaniem nowych modułów/funkcjonalności systemów
    • weryfikacja zgodności działania systemu z wymaganiami
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki informatyczne lub telekomunikacyjne)
    • 1 rok doświadczenia w administrowaniu systemami informatycznymi
    • znajomość języka SQL
    • zdolności analityczne
    • mile widziana znajomość specyfiki usług branży telewizji kablowych
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca zrozumieć dokumentację techniczną
    • wysoka motywacja, uczciwość, zorientowanie na rezultaty
    • umiejętność pracy w zespole

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47