Administrator aplikacji IT

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasz Klient, jeden z największych podmiotów finansowych w Polsce, aktualnie poszukuje Administratora aplikacji IT, który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za innowacyjny projekt. Projekt zaczyna się w sierpniu 2020, więc kandydaci dyspozycyjni do podjęcia pracy w tym czasie są mile widziani.

Administrator aplikacji ITNumer ref.: /513/06/2020/AM/52687
zadania
  • utrzymanie dostępności systemów informatycznych Banku
  • administrowanie produkcyjnymi serwerami bazodanowymi
  • administrowanie aplikacjami działającymi produkcyjnie w Banku
  • wdrażanie na środowiska produkcyjne (aplikacje i bazy danych) zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem i wydajnością środowiska produkcyjnego
  • współpracę z dostawcami zewnętrznymi w zakresie wdrażania nowych usług oraz rozwiązywania problemów
oczekujemy
  • min. 4 lata doświadczenia w pracy z systemami Windows Server i Microsoft SQL Server
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Administratora
  • bardzo dobrej znajomości T-SQL
  • dobrej znajomości Internet Information Services (IIS), SQL Server Integration Services (SSIS), PowerShell,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności (gotowość do pracy zmianowej i w weekendy)
  • doświadczenia w pracy w utrzymaniu w oparciu o zasady ITIL

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość produktów PowerBI, Octopus Deploy, Idera
  • znajomość Agile, Kanban
  • wiedza na temat DevOps
  • doświadczenie w pracy w sektorze bankowym
oferujemy
  • współpracę w oparciu o umowę B2B (brak możliwości UoP)
  • kontrakt początkowo do końca roku, z możliwością przedłużenia
  • dostęp do platformy benefitowej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy