Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Aplikacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Najważniejsze obowiązki:

    • Zapewnienie ciągłości działania systemów na różnych platformach (m.in. TIBCO-ESB, IBM WAS, IBM DataPower, JBoss/Wildfly, Linux/HP-UX/Solaris, Windows, VMS),
    • Rozwiązywanie incydentów zgłaszanych przez użytkowników i systemy monitorujące,
    • Monitoring i strojenie wydajności,
    • Tworzenie dokumentacji technicznej,
    • Diagnozowanie i naprawa problemów w systemie,
    • Wsparcie użytkowników biznesowych i kontakt z innymi zespołami IT,
    • Raportowanie prac i zapewnienie bezpieczeństwa w zakresie obsługi systemów

    Idealny kandydat posiada:

    • Doświadczenie w utrzymaniu środowisk wielosystemowych IT w reżimie 24/7,
    • Bardzo dobra znajomość SQL (w szczególności baz danych Sybase, Oracle, MS SQL Server)
    • Bardzo dobra znajomość systemów Linux/UNIX, platform opartych o komunikaty (MQ, JMS), serwerów aplikacyjnych (IBM WAS, JBoss/Wildfly),
    • Doświadczenie / umiejętności developerskie (tworzenie narzędzi wspierających administrację systemami, skrypty raportowe, naprawiające dane, etc.),
    • Bardzo mile widziana wiedza z zakresu rozwiązań opartych o orkiestrację kontenerów (Docker, Kubernetes, Vault, Terraform, Ist.io, etc.) w chmurze zewnętrznej i private/on-premise oraz automatyzacji wdrożeń (narzędzia klasy CI/CD),
    • Umiejętność analizy i orientacja na poszukiwanie rozwiązań,
    • Samodzielność, dokładność, dyspozycyjność oraz systematyczność,
    • Nastawienie na klienta, rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz gotowość do współpracy z różnymi zespołami w ramach organizacji,
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekwiwalent w doświadczeniu zawodowym

    Oferujemy:

    • Długoterminową współpracę,
    • Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
    • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
    • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport, Bogato wyposażony ChillRoom)
    Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922  ze zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Core Services Sp. z o.o., miejsce wykonywania działalności – ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy i jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.”