Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Baz Danych Oracle

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

    Główne zadania:

    • administracja bazami danych Oracle 11g/12c
    • optymalizacja wydajności podległych systemów
    • archiwizacja i odtwarzanie baz danych
    • tworzenie nowych środowisk bazodanowych
    • rozwiązywanie bieżących problemów i awarii

    Od kandydatów oczekujemy:

    • co najmniej 3-letniego doświadczenia w administrowaniu bazami danych Oracle
    • bardzo dobrej znajomości baz danych Oracle 11g/12c (certyfikat OCP mile widziany)
    • bardzo dobrej znajomości języka SQL
    • dobrej znajomości systemów Linux
    • dobrej znajomości języków skryptowych
    • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na rozumienie dokumentacji technicznej
    • mile widziana znajomość baz MS SQL Server oraz MySQL
    • wyższego wykształcenia (preferowane techniczne)
    • zdolności interpersonalnych
    • dyspozycyjności (dyżury)

    Oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
    • możliwość nauki i rozwoju
    • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
    • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
    • owocowe czwartki

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

    Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.