Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator baz danych (PostgreSQL)

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 13.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15 – letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 900 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

    Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

    Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.
    Miejsce pracy: cała Polska
    kreska

    Zadania:

    • Instalacja modyfikacji po stronie bazy danych w ramach zaplanowanych okien wdrożeniowych
    • Wsparcie IT w ramach wprowadzania modyfikacji w bazie danych na środowiskach testowych (konsultacje)
    • Cykliczny monitoring usługi bazodanowej PostgreSQL na maszynach produkcyjnych
    • Wprowadzanie optymalizacji konfiguracji/zapytań
    • Wsparcie prac rozwojowych - wymiana informacji z zespołami projektowymi
    • Udział w procesie usuwania awarii
    • Dodatkowo: nauka narzędzi ETL i poznawanie obszaru hurtowni danych w kontekście przyszłych projektów i dalszego rozwoju na stanowisku administratora/programisty

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość baz danych PostgreSQL (mile widziana znajomość również innych środowisk bazodanowych - Oracle/MS SQL)
    • Umiejętność posługiwania się językiem SQL
    • Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie
    • Mile widziana znajomość Apache Tomcat
    • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
    • Otwartość i gotowość do nauki nowych technologii i narzędzi

    Oferta:

    • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę/B2B)
    • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym
    • Realne możliwości rozwoju i awansu: gotowa ścieżka rozwoju zakładająca naukę narzędzi ETL i DWH oraz różnych środowisk bazodanowych
    • Szkolenia wstępne
    • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie
    • Darmowe zajęcia z języka angielskiego
    • Budżet szkoleniowy oraz integracyjny
    • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Billennium Sp. z o.o.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Billennium Sp. z o.o. przez okres najbliższych 24 miesięcy.
    bottom