Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Budowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z budową Galerii Libero poszukujemy Kandydata/Kandydatki do Działu Realizacji Projektów Centrów Handlowych na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • działalność związana z codzienną obsługa administracyjną biura budowy, m.in. odbiór korespondencji
    • zarządzanie obiegiem dokumentów związanych z budową oraz ich archiwizacja
    • tworzenie wewnętrznych materiałów (raporty, zestawienia, prezentacje)
    • organizacja zaplecza administracyjnego budowy
    • przygotowywanie zapytań ofertowych w zakresie dostaw towarów i usług na potrzeby biura budowy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kategorii B
    • dobra organizacja pracy i zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność rozwiązywania problemów w sytuacjach wyjątkowych, pod presją czasu
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pozytywną atmosferę

    Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji do dnia 13.10.2017 r.  za pomocą przycisku aplikowania.

    Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    bottom