Oferta pracy

Administrator Budynku

DEDRA EXIM Sp. z o.o.O firmie

  • 3 Maja 8
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DEDRA EXIM Sp. z o.o.

3 Maja 8

Pruszków

Dystrybutor narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, o ugruntowanej pozycji na rynku,

w związku z  dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Bieżąca współpraca z właścicielem obiektu
  • Codzienny nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją obiektu
  • Bieżąca kontrola obiektu, zgłaszanie usterek, uszkodzeń, wykonywanie odczytów liczników,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej budynku i zapewnienie jej aktualności i kompletności
  • Planowanie i nadzór nad terminową realizacją przeglądów okresowych, wynikających z przepisów Prawa Budowlanego i zawartych umów serwisowych
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie ofertowania, prac serwisowych, naprawczych i remontowych,  nadzorowanie ich pracy i wypełnianie przez nich warunków umów
  • Nadzorowanie dokumentacji powykonawczej, atestów, badań, decyzji, itp.
  • Wykonywanie pracy przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
  • Organizacja i nadzór obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej
  • Optymalizacja kosztów eksploatacji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, min. średnie techniczne (preferowany profil budowlany)
  • Doświadczenie minimum 5 lat, z zakresu technicznej obsługi obiektów (instalacje elektryczne, wentylacja, klimatyzacja, systemy p.poż, instalacje wodno-kanalizacyjne)
  • Znajomość Ustawy Prawo Budowlane w praktyce
  • Znajomość procesów formalno-prawnych związanych z realizacją inwestycji
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i technicznej
  • Odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • Znajomość pakietu MS Office

W zamian oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i elektów pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opiekę medyczną, karty Multisport)
  • Owocowe poniedziałki
  • Dobrą atmosferę i wsparcie współpracowników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy