Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator DevOps

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Aktualnie dla naszego klienta z branży medialnej prowadzimy rekrutację na stanowisko Administrator DevOps.

    - podróże służbowe: brak

    -elastyczne godziny pracy: start między 8-10, koniec analogicznie po 8 godzinach

    -czas trwania współpracy: długoterminowa

    -proces rekrutacyjny: 1 etap: spotkanie z managerem + krótka techniczna weryfikacja

    Work place: Warszawa
    Nr ref.: AM/AD/WAW

    OPIS STANOWISKA:
    • Praca dla jednej z telewizji
    • Nadzorowanie architektury systemowej
    • Konfiguracja - wsparcie zespołu dev
    WYMAGANIA:

    Wymagania

    • Znajomość zasad bezpieczeństwa systemów IT
    • Znajomość technologii Linux, Oracle, GlassFish, Elastic Search, MySQL, MongoDB, redisio
    • Solidne podstawy programowania (dowolny język)

    Mile widziane

    • Styczność z FFmpeg
    • Wiedza związana ze strumieniowaniem video
    OFERUJEMY:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w doświadczonych zespołach projektowych
    • Możliwość zatrudnienia na zasadzie B2B

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom