Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator ds. Kadr

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mellon Poland Sp.z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe. Obsługujemy firmy docierające do klienta indywidualnego na masową skalę, np. banki detaliczne, firmy ubezpieczeniowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, operatorów telekomunikacyjnych i koncerny zajmujące się handlem detalicznym. Jesteśmy wyspecjalizowanym integratorem usług IT oraz oprogramowania.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: Kadry/01/18

    Obowiązki:

    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników w zakresie umów cywilno - prawnych,
    • Prowadzenie oraz sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia,
    • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów zleceń,
    • Rejestrowanie do ubezpieczeń społecznych - ZUA, ZWUA, ZCNA,
    • Wprowadzanie danych osobowych pracowników do systemu,
    • Archiwizacja akt osobowych pracowników.

    Oczekiwania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • Sprawna obsługa programu kadrowo-płacowego SYMFONIA,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Samodzielność, skrupulatność.
    • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną,
    • Wsparcie zespołu w początkowym okresie zatrudnienia,
    • Miłą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).