Administrator Help Desk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.04.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 25.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&T Poland jest jedną z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z wielu sektorów.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: FSM/AHD/410013/04/18

    Ofertę kierujemy do osób studiujących na kierunkach o profilu informatycznym lub pokrewnych.

    Lokalizacja – Warszawa Bródno.

    Zakres zadań:

    • Zdalne wsparcie techniczne dla naszych Klientów w zakresie systemów operacyjnych i aplikacji biurowych
    • Monitorowanie i diagnozowanie elementów aktywnych sieci
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
    • Administracja systemami operacyjnymi Microsoft
    • Udział w projektach wdrożeniowych

    Nasze oczekiwania:

    • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows
    • Znajomość zagadnień sieci LAN/WAN
    • Znajomość obsługi technicznej sprzętu komputerowego
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie
    • Mile widziane doświadczenie w pracy we wsparciu klienta (Service Desk, Help Desk, naprawy i konfiguracja sprzętu IT)
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość języków PHP, HTML, Java Script, oraz znajomość środowiska Linux

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
    • Możliwość zaliczenia praktyk studenckich
    • Szansę na rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT
    • Dofinansowanie pakietu sportowego
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Miłą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: FSM/AHD/410013/04/18

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".