Administrator Hurtowni Danych

HRK S.A.O firmie

  • Łódź

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lat temu
  • Specjalista

HRK S.A.  jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z obszaru Retail poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Łódź

Zadania:

  • Zarządzanie bazami danych w organizacji;
  • Utrzymywanie funkcjonujących baz danych oraz czynne uczestnictwo w ich rozwoju;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej Hurtowni Danych i procesów zasilania;
  • Projektowanie narzędzi analitycznych i raportowych klasy Business Intelligence;
  • Przygotowywanie nowych baz, modelowanie procesów (w tym ETL), optymalizacja, raportowanie;
  • Wsparcie użytkowników poprzez diagnostykę oraz rozwiązywanie problemów;
  • Rozwój środowiska BI, budowa wewnętrznych aplikacji na potrzeby udostępniania raportów (SSRS, Excel), bieżąca walidacja danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyka, matematyka, finanse lub pokrewne;
  • Doświadczenie w obszarze HD, BI, Finansów lub controllingu;
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej, raportowania;
  • Bardzo dobra znajomość SQL, w tym ETL;
  • Znajomość zasad Hurtowni Danych, nadzoru i modelowania procesów,
  • Zdolności analityczne;
  • Umiejętność diagnozowania i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Wysoka orientacja na realizację celów i systematyczność;
  • Wiedza z zakresu systemów klasy BI  (w tym QlikView) – mile widziana.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Administrator Hurtowni DanychNumer ref.: ADM/1509/1332/6353

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy