Administrator Infrastruktury IT

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    NR REF: K/SIT/1118

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Administrowanie, optymalizacja wykorzystania i zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemów informatycznych firmy i infrastruktury IT oraz nadzorowanie i koordynowanie dostawców zewnętrznych w tym zakresie,
    • Zarządzanie i monitorowanie infrastrukturą informatyczną Firmy, w tym głównie zarzadzanie i utrzymanie systemów wspomagających procesy produkcyjne i inne działy w Firmie m.in.: Workflow, ERP, WMS,
    • Projektowanie i konsultowanie zmian w systemach IT, tworzenie koncepcji rozwoju odpowiadających na potrzeby biznesowe organizacji,
    • Dobór i zakup sprzętu oraz oprogramowania,
    • Wsparcie użytkowników końcowych w zakresie obsługi informatycznej stacji roboczych oraz aplikacji,
    • Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji technicznej, współtworzenie rekomendacji co do kierunków rozwoju,
    • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu systemów

    WYMAGANIA:

    • Minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe kierunkowe,
    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania infrastrukturą IT,
    • Znajomości zagadnień związanych z administracją serwerów, systemów, aplikacji,
    • Dobra znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN oraz Wi-Fi,
    • Bardzo dobra znajomość systemów Microsoft i administrowania nimi,
    • Efektywna organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów 😊

    OFERUJEMY:

    • Interesującą i pełną wyzwań pracę;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego w ramach Systemu Zarządzania Talentami;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
    • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”;
    • Miłą atmosferę pracy, możliwości rozwoju zawodowego i brak dress code-u :)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.