Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

administrator IT

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 08.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w pracy na stanowisku administratora IT? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj! Aplikuj!

    Nr ref.: /82/10/2018/NL/32583
    Bydgoszcz

    oferujemy

    • pracę w firmie w Gdyni o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
    • umowę B2B lub umowę o pracę
    • dofinansowanie do karty sportowej
    • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
    • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    zadania
    • administracja infrastrukturą IT całej grupy
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego kierunkowego
    • ok 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • biegłej znajomości TCP/IP
    • biegłej znajomości Active Directory
    • doświadczenia w administracji serwerami Windows i Linux, infrastrukturą storage i przełącznikami LAN
    • bardzo dobrej znajomości zagadnień bezpieczeństwa sieciowego (w tym konfiguracji VPN i firewall)
    • umiejętności przeprowadzania zaawansowanej diagnostyki problemów
    • angielski w stopniu komunikatywnym (swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikacja/wsparcie w j.angielskim)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47