Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator IT

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 10.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Meble.pl S.A. to lider sprzedaży mebli przez Internet oraz producent mebli w unikalnej technologii na skalę światową.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko
    ADMINISTRATOR IT
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie działu IT (programistów) w zakresie platformy Meble.pl
    • Utrzymanie i monitorowanie platformy Meble.pl
    • Wsparcie działu IT w tworzeniu autorskich rozwiązań platformy IT
    • Utrzymanie i monitorowanie serwerów wewnętrznych firmy DNS, AD, E-MAIL
    • Utrzymanie i monitorowanie sieci wewnętrznej i zewnętrznej firmy
    • Utrzymanie i monitorowanie serwerów baz danych, www, cache, dns i e-mail platformy Meble.pl
    • Wsparcie pracownika HelpDesk poprzez dostarczenie odpowiednich narzędzi lub wiedzy w celu wykonywania przez niego samodzielnie zleconych mu zadań
    • Utrzymanie i monitorowanie serwerów kopii zapasowej
    • Utrzymanie i monitorowanie centrali IP
    • Planowanie modernizacji infrastruktury IT w oparciu o Chmurę lub inwestycje

    Wymagania:

    • Znajomość systemów Linux preferowane CentOS, Debian, Ubuntu
    • Znajomość sieci komputerowych i takich zagadnień jak VLAN, Port aggregation, SFP/SFP+
    • Mile widziane - znajomość urządzeń Mikrotik, Fortinet i takich zagadnień jak VPN, IPsec, VRRP, Routing
    • Znajomość usług sieciowych DNS, SMTP, POP, IMAP, HTTP
    • Znajomość baz danych PostgresSQL, mile widziana znajomość Pgpool, Mysql, Mssql, Mariadb, Sphinx
    • Mile widziane - znajomość podstawowa memcache
    • Mile widziane - znajomość Windows Server i takich usług jak DNS, AD, MSSQL, Terminal services

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Samodzielne stanowisko pracy
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy
    • Umowę o pracę lub kontrakt dla osób posiadających działalność
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".