Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator IT - Senior

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tubes International Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi przemysłu.

    Firma została założona w 1993 roku i od tego czasu udało jej się dołączyć do najdynamiczniej rozwijających się firm z branży węży i złączy przemysłowych w Europie.

    W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Umowa o pracę
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Administracja infrastrukturą IT
    • Administracja usługami IT
    • Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez użytkowników

    Wymagania:

    Znajomość technologii:

    • VmWare vSphere
    • Windows Server
    • Linux
    • Macierze dyskowe firmy DELL
    • Foritgate
    • Switch HP
    • Mikrotik

    Znajomość zagadnień:

    • TCP/IP
    • Języki skryptowe: PowerShell, Bash, Perl, Python
    • ActiveDirectory
    • Postfix
    • Microsoft Exchange
    • Monitoring infrastruktury IT: Zabbix
    • VPN
    • MySQL
    • PostgreSQL
    • MSSQL

    Pozostałe wymagania:

    • Prawo jazdy kategorii B (czynne)
    • Dyspozycyjność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • Język angielski komunikatywny w mowie oraz piśmie
    • Udokumentowana praca na podobnym stanowisku minimum 3 lata

    Oferujemy:

    • Pracę w profesjonalnym zespole w stabilnej firmie
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny system premiowania
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Karta sportowa po 3 miesięcznym okresie próbnym

    Zainteresowanych pracą w Tubes International prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
    za pomocą przycisku Aplikuj
    z dopiskiem “Administrator IT - Senior”.

    Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o.moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.