Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator IT / serwisant

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-07-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Softelnet jest producentem, dystrybutorem oraz dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług informatycznych, przeznaczonych dla przedsiębiorstw planujących usprawnienie realizowanych procesów biznesowych. Firma działa od 2001 roku. Od początku istnienia koncentruje się na wykonywaniu dedykowanych systemów IT, które znajdują swoje zastosowanie głównie w telekomunikacji, handlu, przemyśle, ubezpieczeniach oraz sektorze utilities.

Softelnet uczestniczy w realizacji strategicznych projektów dla jednych z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce. Pozycja rynkowa spółki budowana jest w oparciu o zespół najwyższej klasy specjalistów, w skład którego wchodzą głownie absolwenci informatyki i telekomunikacji.

Rosnąca liczba pomyślnie wdrożonych projektów oraz zaufanie jakim klienci obdarzają firmę pozwalają na ciągły, dynamiczny rozwój. Strategia rozwoju Softelnet zakłada długofalową współpracę z kluczowymi klientami oraz dywersyfikację oferty poprzez wprowadzanie na rynek nowych produktów. Doświadczenie uzyskane przez ponad 15 lat działalności na rynku IT sprawia, że Softelnet jest postrzegany jako solidny i godny zaufania partner biznesowy.

Miejsce pracy: Kraków
nr ref.: SOF/Mlodszy_Administrator_IT/07/2017.pracuj.pl

Opis:

Osoba na stanowisku Administrator IT / serwisant będzie systematycznie wdrażana i wykonywała obowiązki zbliżone do doświadczonego administratora, z którym będzie współpracowała. Nie oczekujemy, żeby osoba na tym stanowisku wiedziała wszystko od samego początku, jednak zależy nam, żeby miała solidne podstawy i potrafiła szybko się uczyć i wykonywać sumiennie swoje obowiązki.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie serwerami (m.in. Linux),
  • zarządzanie środowiskami programistycznymi (m.in. kontrola wersji, np. CVS, SVN; serwery aplikacyjne, np. GlassFish, JBoss AS; bazy danych, np. Oracle, PostgreSQL; inne: Bugzilla),
  • opieka nad siecią firmową (m.in. zarządzanie dostępem, poziomem uprawnień, monitorowaniem ruchu http, tworzenie kont w systemach),
  • administracja usługami (m.in. VPN, Apache HTTP Server, Nginx, Jabber, FTP, SSHD, DNS, DHCP, Mail, LDAP, Cisco IPSec),
  • administracja wirtualizacją (m.in. Proxmox, VMWare, KVM),
  • opieka nad sprzętem komputerowym,
  • wsparcie w administracji stronami internetowymi.

Wymagania:

  • dobra znajomość systemów Linux (dowolne dystrybucje),
  • umiejętność tworzenia skryptów bash,
  • obycie z sieciami: Ethernet, VPN (openvpn, ipsec), routing, firewall (iptables), budowa sieci, konfiguracja podstawowych urządzeń: switche, AP,
  • znajomość hardware w zakresie serwerów rack, PC, urządzeń sieci LAN,
  • znajomość zagadnień bazodanowych i serwerów aplikacyjnych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pełne zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • chęć do nauki i szybkie przyswajanie nowej wiedzy,
  • minimum 3/5 etatu w godzinach 8:00-16:00.

Mile widziana osoba:

  • będąca pasjonatem tematu bądź absolwentem kierunku informatycznego lub pochodnego,
  • komunikatywna i solidna,
  • bez nałogów,
  • ambitna, odpowiedzialna i kreatywna.

Oferujemy:

  • systematyczny rozwój,
  • interesującą współpracę z największymi korporacjami: czołowymi firmami telekomunikacyjnymi, integratorami rozwiązań IT,
  • dostęp do najnowszych technologicznie rozwiązań,
  • poznanie aplikacji i systemów klasy Enterprise,
  • możliwość zrealizowania własnych pomysłów,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Sposób aplikacji:
Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV za pomocą przycisku Aplikuj.
W temacie wiadomości proszę podać nr ref.: SOF/Mlodszy_Administrator_IT/07/2017.pracuj.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Softelnet spółka akcyjna sp.k. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z obowiązująca ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2014r. nr 0 poz. 1182."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się