Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator IT

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy specjalizującej się w produkcji opakowań z tektury falistej.

    Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    ADMINISTRATOR IT
    Miejsce pracy: Tychy

    Zadania:

    • Zarządzanie bazami danych Microsoft SQL Server w wielu środowiskach
    • Konfigurowanie i utrzymywanie serwerów oraz procesów baz danych, w tym monitorowanie stanu,
      w celu zapewnienia wysokiego poziomu wydajności, dostępności i bezpieczeństwa
    • Niezależne analizy, rozwiązania i korekty problemów w czasie rzeczywistym
    • Automatyzowanie regularnych procesów, śledzenie problemów i dokumentacja zmian
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
    • Rejestrowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń i incydentów od użytkowników
    • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych
    • Tworzenie i modyfikacja raportów systemowych

    Oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość SQL (znajomość Transact-SQL będzie dodatkowym atutem)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, dokładność, zaangażowanie
    • Znajomość systemów ERP, w szczególności SAP Business One, będzie dodatkowym atutem

    Proponowane warunki:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Praca w zgranym zespole
    • Służbowy laptop i telefon
    • Dofinansowanie do programu sportowego
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego
    • Prywatna opieka medyczna opłacona przez pracodawcę

    Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie odwiedź stronę:

    Jeśli jesteś zainteresowana(y) pracą w naszej firmie prześlij swoją aplikację za pomocą:

    z dopiskiem: ADMINISTRATOR IT”.

    oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tego i kolejnych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. Nr 133,
    poz. 883 ze zm."