Administrator IT

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.11.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 27.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy specjalizującej się w produkcji opakowań z tektury falistej.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

ADMINISTRATOR IT
Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • Zarządzanie bazami danych Microsoft SQL Server w wielu środowiskach
  • Konfigurowanie i utrzymywanie serwerów oraz procesów baz danych, w tym monitorowanie stanu,
    w celu zapewnienia wysokiego poziomu wydajności, dostępności i bezpieczeństwa
  • Niezależne analizy, rozwiązania i korekty problemów w czasie rzeczywistym
  • Automatyzowanie regularnych procesów, śledzenie problemów i dokumentacja zmian
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Rejestrowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń i incydentów od użytkowników
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych
  • Tworzenie i modyfikacja raportów systemowych

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość SQL (znajomość Transact-SQL będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, dokładność, zaangażowanie
  • Znajomość systemów ERP, w szczególności SAP Business One, będzie dodatkowym atutem

Proponowane warunki:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w zgranym zespole
  • Służbowy laptop i telefon
  • Dofinansowanie do programu sportowego
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Prywatna opieka medyczna opłacona przez pracodawcę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie odwiedź stronę:

Jeśli jesteś zainteresowana(y) pracą w naszej firmie prześlij swoją aplikację za pomocą:

z dopiskiem: ADMINISTRATOR IT”.

oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tego i kolejnych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. Nr 133,
poz. 883 ze zm."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się