Administrator IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.05.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 29.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Duża firma z branży transportowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • administrowanie infrastrukturą IT

    Wymagania:

    • znajomość oprogramowania antywirusowego
    • znajomość VMWare
    • znajomość urządzeń Firewall
    • znajomość oprogramowania do backupu serwerów VMWare
    • umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim
    • minimum 2 lata doświadczenia

    Mile widziane doświadczenie w pracy z:

    • oprogramowaniem ESET
    • urządzeniami Stormshield
    • oprogramowaniem Veeam Backup

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
    • pracę w godzinach 8-16

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.