Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Linux - DevOps

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-09-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nowatel Sp. z o.o.

Nowatel Sp. z o.o. jest polską spółką teleinformatyczną, oferującą kompleksowe rozwiązania z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów teleinformatycznych integrujących tradycyjne technologie kablowe (telefonia analogowa, ISDN, VoIP) z rozwiązaniami bezprzewodowymi (cyfrowe i analogowe systemy radiowe, TETRA, Wi-Fi, GSM, WiMAX). Produkty firmy współpracują z systemami radiowymi czołowych producentów (Motorola, Icom, Radmor, Kenwood, Vertex, Tait, Yaesu)

Region: pomorskie
Opis stanowiska:
  • Rozwiązywanie problemów wpływających na funkcjonowanie/dostępność systemów produkcyjnych
  • Dostarczanie wsparcia technicznego systemom produkcyjnym i developerskim opartym na Linuxie
  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymywanie serwerów i usług Linuxowych (Red Hat, Fedora)
  • Wprowadzanie zmian, analiza i ocena ich wpływu na utrzymanie systemów
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej  wspieranych systemów/usług
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w administracji systemem Linux ze szczególnym naciskiem na: iptables, mysql, apache
  • Umiejętność pisania skryptów (bash).
  • Znajomość usług sieciowych i protokołów routingu:
  • Chęć uczenia się
Oferujemy:
  • Udział w międzynarodowych projektach i ciekawych szkoleniach;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w małych, kreatywnych zespołach, bez korporacyjnego reżimu,
  • System premiowy
  • Przyjazna atmosfera pracy.
  • Szybki rozwój poprzez realizację samodzielnych zadań,
  • Możliwość odbycia specjalistycznych szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się