Ta oferta pracy jest nieaktualna od 239 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Linux - DevOps

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowatel Sp. z o.o.

    Nowatel Sp. z o.o. jest polską spółką teleinformatyczną, oferującą kompleksowe rozwiązania z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów teleinformatycznych integrujących tradycyjne technologie kablowe (telefonia analogowa, ISDN, VoIP) z rozwiązaniami bezprzewodowymi (cyfrowe i analogowe systemy radiowe, TETRA, Wi-Fi, GSM, WiMAX). Produkty firmy współpracują z systemami radiowymi czołowych producentów (Motorola, Icom, Radmor, Kenwood, Vertex, Tait, Yaesu)

    Region: pomorskie
    Opis stanowiska:
    • Rozwiązywanie problemów wpływających na funkcjonowanie/dostępność systemów produkcyjnych
    • Dostarczanie wsparcia technicznego systemom produkcyjnym i developerskim opartym na Linuxie
    • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymywanie serwerów i usług Linuxowych (Red Hat, Fedora)
    • Wprowadzanie zmian, analiza i ocena ich wpływu na utrzymanie systemów
    • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej  wspieranych systemów/usług
    Wymagania:
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w administracji systemem Linux ze szczególnym naciskiem na: iptables, mysql, apache
    • Umiejętność pisania skryptów (bash).
    • Znajomość usług sieciowych i protokołów routingu:
    • Chęć uczenia się
    Oferujemy:
    • Udział w międzynarodowych projektach i ciekawych szkoleniach;
    • Stabilność zatrudnienia;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pracę w małych, kreatywnych zespołach, bez korporacyjnego reżimu,
    • System premiowy
    • Przyjazna atmosfera pracy.
    • Szybki rozwój poprzez realizację samodzielnych zadań,
    • Możliwość odbycia specjalistycznych szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dodanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."