Ta oferta pracy jest nieaktualna od 376 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LOJACK S.A.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Administracja sieci komputerowej, zarządzanie flotą samochodową oraz nadzór nad infrastrukturą firmy

    Wymagania:

    • Biegła znajomość działania systemów Windows/Linux
    • Znajomość zagadnień sieciowych
    • Minimalne doświadczenie związane z okablowaniem strukturalnym i elementami aktywnymi sieci
    • Ogólna orientacja w zagadnieniach elektronicznych
    • Samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność
    • Sprawna organizacja pracy własnej
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Sieci

    Oferujemy:

    • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Praca w młodym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.