Administrator Polis Grupowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-16
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-12-16)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Unum Życie TUiR S.A. (www.unum.pl) jest częścią Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W Polsce oferuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych na rynku zakresów ochrony, opierając się na wyjątkowej trosce o klienta.

    Unum Życie tworzy przyjazne, oparte na szacunku środowisko pracy, w którym każdy może odnieść sukces rozwijając się i realizując swój potencjał. Oparta na wartościach kultura organizacyjna spółki została uhonorowana licznymi nagrodami: Najlepszy Pracodawca 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2018 oraz Inspiratorzy Biznesu – Najlepszy Pracodawca w 2018. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami Unum Życie dwukrotnie zostało wyróżnione certyfikatem „HR Najwyższej Jakości”. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: ADMIN/GB/11/2018

     Opis stanowiska:

    • posprzedażowa obsługa umów ubezpieczeń grupowych przydzielonych firm, zgodnie z obowiązującymi standardami,
    • kontakty z klientami korporacyjnymi,
    • udział w procesie wypłaty świadczeń,
    • przygotowywanie naliczeń składek ubezpieczeniowych,
    • przygotowywanie raportów i dokumentów,
    • udział w projektach ogólnofirmowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • biegłą znajomość programów MS Office, a szczególnie MS Excel,
    • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • znajomość rynku ubezpieczeniowego,
    • wysoką kulturę osobistą i uczciwość,
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń grupowych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na okres zastępstwa,
    • możliwość zapoznania się z obszarem działania ubezpieczeń grupowych i najlepszymi, standardami rynkowymi,
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • bogaty pakiet socjalny, m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dostęp do programu kafeteryjnego.

    Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku.

    Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15.12.2018 r.

    Dopisz klauzulę, abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją aplikację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Pramerica Życie TUiR SA z siedzibą w Warszawie 00-854, al. Jana Pawła II 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    bottom