Administrator Serwisu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-08
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-02-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.  jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR® - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. W Polsce jesteśmy liderem rynku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemu, kontrola oraz zamykanie zleceń w systemie
  • Odpowiedzialność za cały proces fakturowania serwisu w oddziale
  • Monitorowanie wskaźników serwisu we współpracy z działem operacyjnym
  • Kontrola stanu i wyposażania przyjmowanych i wydawanych maszyn oraz zarządzanie dokumentacją z tym związaną
  • Segregowanie i archiwizacja dokumentacji serwisowej
  • Prowadzenie ewidencji utylizacji odpadów niebezpiecznych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność nawiązania kontaktu i współpracy z działami wewnętrznymi firmy
  • Podstawy języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Zaangażowanie i entuzjazm w pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w przyjaznym zespole u lidera w branży maszyn budowlanych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, prezenty dla dzieci, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
  • Spotkania integracyjnie

Więcej informacji na stronie
www.b-m.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. z siedzibą w: Modlińska 11, Izabelin-Dziekanówek, 05-092 Łomianki, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( t.j Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia”