Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator sieci i systemów informatycznych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Senetic jest międzynarodową firmą działającą w branży IT. Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w dziedzinie informatyki, telekomunikacji oraz systemów bezpieczeństwa w oparciu o koncepcje renomowanych marek o światowym uznaniu.

    Obecnie do naszego działu księgowo-finansowego poszukujemy:
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną w oparciu o systemy serwerowe Microsoft (Windows Server, Exchange, SQL, SharePoint,Lync)
    • konfiguracja i zarządzanie infrastrukturą sieciową LAN, WAN, głównie w oparciu o urządzenia firmy Cisco,
    • utrzymywanie i zarządzanie infrastrukturą wirtualną,
    • rozpoznawanie oraz wdrażanie nowych narzędzi wspomagających zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną firmy.

    Wymagania:

    • Co najmniej  2 letnie doświadczeń w administracji infrastrukturą sieciową,
    • znajomość systemów serwerowych Microsoft na poziomie administratorskim,
    • wiedza i doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu sieciami LAN/WAN,
    • doświadczenie w konfiguracji routerów i przełączników firmy Cisco,
    • skuteczność i szybkość działania, aktywność, zaangażowanie, inicjatywa,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • dbałość o rozwój własny i poszerzanie wiedzy.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w zespole młodych ludzi, którzy wspólnie budują prężnie rozwijającą się firmę
      w branży IT,
    • rozwój zawodowy wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie,
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,
    • bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, świetnie wyposażone biuro),
    • benefity w postaci kart Multisport, kart podarunkowych, lekcji języka angielskiego,
    • przyjazną, swobodną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )