Ta oferta pracy jest nieaktualna od 868 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator sieci i systemów informatycznych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Senetic jest międzynarodową firmą działającą w branży IT. Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w dziedzinie informatyki, telekomunikacji oraz systemów bezpieczeństwa w oparciu o koncepcje renomowanych marek o światowym uznaniu.

Obecnie do naszego działu księgowo-finansowego poszukujemy:
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną w oparciu o systemy serwerowe Microsoft (Windows Server, Exchange, SQL, SharePoint,Lync)
  • konfiguracja i zarządzanie infrastrukturą sieciową LAN, WAN, głównie w oparciu o urządzenia firmy Cisco,
  • utrzymywanie i zarządzanie infrastrukturą wirtualną,
  • rozpoznawanie oraz wdrażanie nowych narzędzi wspomagających zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną firmy.

Wymagania:

  • Co najmniej  2 letnie doświadczeń w administracji infrastrukturą sieciową,
  • znajomość systemów serwerowych Microsoft na poziomie administratorskim,
  • wiedza i doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu sieciami LAN/WAN,
  • doświadczenie w konfiguracji routerów i przełączników firmy Cisco,
  • skuteczność i szybkość działania, aktywność, zaangażowanie, inicjatywa,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • dbałość o rozwój własny i poszerzanie wiedzy.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w zespole młodych ludzi, którzy wspólnie budują prężnie rozwijającą się firmę
    w branży IT,
  • rozwój zawodowy wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,
  • bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, świetnie wyposażone biuro),
  • benefity w postaci kart Multisport, kart podarunkowych, lekcji języka angielskiego,
  • przyjazną, swobodną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się