Administrator Sieci

SCANMED S.A. O firmie

SCANMED S.A.

Galileo

Kraków

SCANMED S.A. – Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie.Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie szukamy:

Miejsce pracy: KRAKÓW

Zakres Obowiązków:

  • Zarządzanie i konfiguracja systemów zabezpieczeń Fortinet,
  • Monitorowanie, reagowanie na incydenty, dbanie o ciągłość działania infrastruktury sieciowej,
  • Zarządzanie środowiskiem wirtualnym VMware vSphere,
  • Zarządzanie serwerami, przełącznikami i kontrolerami bezprzewodowymi,
  • Utrzymywanie sprawnej i stabilnej pracy sieci bezprzewodowej i przewodowej,
  • Zarządzanie i konfiguracja połączeń VPN,
  • Analiza logów działania aplikacji i serwerów - wskazywanie problemów i sposobów ich rozwiązywania,
  • Obsługa serwerów pracujących w środowisku Linux,
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z powierzonymi obowiązkami.

Wymagania:

  • Umiejętność konfiguracji i instalacji rozwiązań: Fortinet, Cisco, Dell,
  • Biegła znajomość protokołów oraz sieci komputerowych: TCP/IP, LAN/WAN/WLAN/VPN,
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów sieciowych z zakresu sieci LAN,WAN oraz firewall,
  • Znajomość technologii Microsoft: SQL Server, Hyper-V, IIS, Exchange Server,
  • Znajomość systemów Linux (Debian/Ubuntu),
  • Umiejętność konfiguracji DNS, DHCP, SMTP oraz IPSEC/OpenVPN,
  • Doświadczenie w konfiguracji VMware vSphere,
  • Umiejętność kontroli i analizy ruchu sieciowego,
  • Znajomość systemów do wykonywania i zarządzania kopiami bezpieczeństwa,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Oczekiwania:

  • Umiejętności interpersonalne,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość wyjazdów do placówek terenowych,
  • Opracowanie procedur bezpieczeństwa IT zgodnych z normami ISO.

Oferujemy:

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach,
  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale IT,
  • Przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną opartą na współpracy i przejrzystych zasadach,
  • Pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Scanmed S.A. z siedzibą: ul. Stefana Okrzei 1A, 03-715 Warszawa, adres e-mail: [email protected] Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: [email protected] lub listownie na adres siedziby wskazany powyżej.

Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu: rekrutacji na podstawie przepisów prawa pracy lub
w przypadku umów cywilnoprawnych na Państwa wniosek w celu zawarcia umowy. Dane, których podanie nie jest obligatoryjne zgodnie z kodeksem pracy lub przepisami szczególnymi, zbieramy na podstawie Państwa zgody. Wyrażenie zgody i podanie danych w zakresie szerszym niż wynikającym z kodeksu pracy jest całkowicie dobrowolne.
Będziemy przetwarzać Państwa dane także na podstawie naszego uzasadnionego interesu, którym jest obrona przed roszczeniami w związku z bieżącą rekrutacją.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania wyrażonej przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej cofnięciem), wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Macie Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli przetwarzamy Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu.

Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie internetowej Scanmed S.A. scanmed.pl/o-nas/przetwarzanie-danych-osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy